0850 303 1363 WhatsApp
Anasayfaya dön
Sosyal Medya
Tur
Tur Türleri
Seyahat Türleri
Kalkış Noktaları
Romanya Turları için toplam 2 tur bulduk
Bükreş Transilvanya Şatolar Turu / 2 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
Bükreş Transilvanya Şatolar Turu / 2 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
İstanbul Kalkışlı
3 Gece / 4 Gün
Yurt Dışı Tur
Otobüs ile gidiş dönüş
Bilgi Alınız
Turu İncele
Büyük Transilvanya, Romanya, Bulgaristan Turu Otobüs ile / 6 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
Büyük Transilvanya, Romanya, Bulgaristan Turu Otobüs ile / 6 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
İstanbul Kalkışlı
7 Gece / 8 Gün
Yurt Dışı Tur
Otobüs ile gidiş dönüş
Bilgi Alınız
Turu İncele
Romanya Turları

 

ROMANYA TURLARI

 

Avrupa’nın en kalabalık ülkelerinden biri olan Romanya, en sık turist alan ülkeler arasında yer alıyor. Başkenti Bükreş olan ülke Orta Avrupa’nın en gözde şehirlerine sahiptir. Bu kapsamda; Romanya Turları misafirlerimiz için vazgeçilmez bir destinasyon olarak kabul edilmektedir. Malitur sayesinde avantajı Romanya Turları sizleri ekliyor olacak. Doğal güzellikleri ve dinamik şehir yaşamıyla dikkat çeken Romanya Turları İstanbul çıkışlıdır. Yurt dışı tur fırsatları fiyatları kalınacak gün ve kişi sayısı ile gidilecek destinasyona göre değişkenlik göstermektedir.

 

Romanya Turları, Malitur güvencesi kapsamında 12 aya varan taksit avantajlarıyla siz misafirlerimizi bekliyor. Aynı zamanda fiyat farkı iade garantisi ile pek çok fırsatı ayağınıza kadar getiriyor. Bükreş Transilvanya Şatolar Turu sayesinde 3 gece 4 gün İstanbul çıkışlı Romanya turumuza katılabilirsiniz. Tur kapsamında ilk durak Bükreş ve sırasıyla Sinia, Bran, Braşov, Veliko Tarnavo olacaktır. Küçük Paris olarak adlandırılan Bükreş şehir merkezine varılmasıyla tur başlamış olacaktır. Büyük bir turist akımına sahip olan ülke aynı zamanda tarihsel geçmişi ile de bilinmektedir. Her sene her ülkeden misafirini ağırlayan ülke doğal güzelliklerinin yanı sıra eğlence mekanlarıyla da tanınır.

 

Avrupa’nın ikinci Paris’i olarak anılan Romanya, hem Avrupa kültürünü hem de Osmanlı kültürünü taşımaktadır. Romanya Turları boyunca gezilip görülmesi gereken yerler; Covid Kalesi, Bükreş Parlamento Sarayı, Erdel yani Transilvanya, Temeşvar, Bala Gölü gibi destinasyonlardır. Dört mevsim ziyaret edilebilen ülke misafirlerimizin önceliklerine ve beklentilerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak sonbahar mevsiminde doğal güzellikler için oldukça uygun olacaktır. Ülkedeki kültür sanat etkinlikleri de keşfedilmesi gereken noktada olup aynı zamanda konserler, film festivalleri ve tiyatro gösterilerine de katılınabilir.