0850 303 1363 WhatsApp
Anasayfaya dön
Sosyal Medya
TUR

YURTİÇİ OTELLERİ

Yoğun hayat temposundaki ufak molanızı konforlu bir tatil köyünde, kendine özgü mimarisiyle butik hizmet veren küçük bir otelde, hijyenik ve sıcak atmosferiyle ekonomik bir pansiyonda, dilediğiniz seçeneklerle farklı zevklere, bütçelere ve ilgi alanlarına göre geçirmeniz için yüzlerce seçenek Malitur'un yurtiçi oteller kısmında sizi bekliyor.

 

ŞEHİR OTELLERİ

Şehir Otelleri, genellikle otelde vakit geçirmeyip şehri gezmeyi sevenler tarafından da oldukça tercih ediliyor. Şehrin sokaklarının enerjisine, kendine özgü lezzetlerini sunan restorantlarına, tarihi bizlere yansıtan müzelerine yakın olmayı ve bunlarla birlikte iş seyahatlerinde stres yaşamamayı tercih edenler için yüzlerce seçenek Malitur'un şehir otelleri kısmında sizi bekliyor.

OTEL REZERVASYONLARI

Tatile çıkmaya karar verdikten sonra ilk nereye gideceğinize karar verirsiniz, kendinize uygun oteli bulmak istersiniz. Nereye gideceğinizi ya da size uygun oteli bulamadıysanız 0850 303 1363 numaralı Malitur müşteri hizmetleri birimimiz size uygun otel seçeneklerini iletmekten mutluluk duyacaktır. Malitur, farklı otel seçeneklerini karşılaştırmak, fotoğraflar ve genel bilgiler eşliğinde detaylı otel arama yapmanızı sağlar.