HAKKIMIZDA
Malitur Turizm 2018 Şubat ayında yılların deneyimini biriktirerek kurulmuş, tatil severlerin kaliteli ve güvenilir tatil adresi olmayı amaçlamıştır. İstanbul merkezli olarak kurulan Malitur, Şişli Merkez ofisinde hizmet vermektedir.
Malitur, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi bir acentadır.
Malitur, Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiği inancındadır ve bu ilkeyi öncü edinmiştir. Malitur’un tecrübeli çalışanları, bu ilkeyi benimseyerek tatilcilerin ihtiyaçlarının tümüne cevap vermek ve onlara unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmayı amaçlamıştır. Bu ilke doğrultusunda müşterileriyle karşılıklı memnuniyeti amaçlayan Malitur, akılcı ve akılda kalmanın yollarını araştırarak, teknolojiyi ve şartları en üst düzeyde kullanıp günümüz trendlerini takip ederek, ekonomik, kaliteli ve pratik çözümler sunabilmektedir.
Malitur, her zaman daha iyisini, en iyisini amaçlamış ve bunun için çalışmalarına devam etmektedir.


NELER YAPARIZ
Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, gemi turları, otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu, kongre ve seminer organizasyonları


VİZYONUMUZ
Malitur, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en güvenilir, en uygun, en kaliteli tur operatörü olmak için tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir.


MİSYONUMUZ
Malitur; müşteri odaklı çalışan bir tur operatörüdür, her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapıya sahiptir. Malitur, her zaman en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Malitur, sektörde lider konumuna gelmeyi ve müşterilerin her zaman ilk sırada tercih edeceği bir tur operatörü olmayı hedeflemiş ve bunun için tüm hızıyla çalışmaktadır.
KAPAT