0850 303 1363 WhatsApp
Anasayfaya dön
Sosyal Medya
Tur
Tur Türleri
Seyahat Türleri
Kalkış Noktaları
Gemi

GEMİ TURLARI

Gemi turları, denizin büyüleyici atmosferinde seyahat etmek isteyen misafirlerimizin en çok tercih ettiği turlar arasında gelmektedir. Gemi turları ile denizin üstünde eşsiz bir yolculuğa çıkabilir, dünyayı keşfetmenin kapılarını aralayabilirsiniz. Denizin huzur verici atmosferinde tatil yaparken aynı zamanda farklı ülkeleri keşfederek harika anılar biriktireceksiniz. Otobüslü ve uçaklı turlardan başka alternatif arayanların özellikle tercih ettiği gemi turları lüksü ve konforu seven misafirlerimiz için eşsiz bir deneyim olacak. Malitur gemi turları ile deneyimli kadromuzla eşsiz bir deniz tatili yaşayacak aynı zamanda yeni ülkelerle yeni anılar biriktireceksiniz. Ucuz gemi turları ile Malitur farkıyla avantajlı fiyatlardan yararlanabilir, farklı limanları gezerek en ünlü şehirleri ziyaret etme imkanı yakalayabilirsiniz.

 

AVANTAJLI GEMİ TURLARI

Avantajlı gemi turları ile denizin huzurlu atmosferinde tatil yaparken siz misafirlerimiz farklı ülkeleri keşfedecek ve Malitur farkıyla avantajlı fiyatlardan yararlanma imkanı yakalayacaksınız. Avantajlı gemi turları seçeceğiniz döneme, seçilen rotanın uzaklığına, kabin türüne ve çıkış yerine göre farklılık göstermekle birlikte size en uygun avantajlı gemi turları fırsatlarından yararlanmak için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Masmavi denizin üzerinde dünyayı gezerek, anılarınızı zenginleştirebilir aynı zamanda farklı rotaları güneşin tadını çıkartarak keşfedebilirsiniz. Farklı ülkeleri denizin eşsiz büyüleyici atmosferinde görmek ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Malitur ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

NEDEN GEMİ TURLARI?

Otobüslü ve uçaklı tur seyahatlerine alternatif arayan seyahat tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği gemi turları, hem deniz tatil yaşamak hem de yeni ülkeler keşfetmek isteyen misafirlerimiz için sıklıkla tercih edilen turlar arasında yerini alıyor. Dünyayı gezmek, farklı ülkelerde yeni anılar biriktirmek ve denizin eşsiz keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz için gemi turu ideal seçenek olarak Malitur farkıyla avantajlı fiyatlarla yerini alıyor. Deniz ve güneş eşliğinde eşsiz bir tatil keyfi sunarak aynı zamanda farklı ülkeleri keşfetmeniz için gemi turları sizler için uygun bir tur fırsatı oluyor. Ucuz gemi turları ile vizeli ve vizesiz olmak üzere seçeceğiniz rotaya göre gemi turlarını seçebilir ve seyahatinizi planlayabilirsiniz.

 

İSTANBUL ÇIKIŞLI GEMİ TURLARI

İstanbul çıkışlı gemi turları ile deniz tatilinizin ilk adımını gerçekleştirmiş olacaksınız ve seyahat edeceğiniz rotaya doğru çıkış sağlamış olacaksınız. İstanbul çıkışlı gemi turları gidilecek rotaya doğru farklılık göstermektedir. Seçtiğiniz gemi turuna göre uygun olan rotada seyahatiniz gerçekleştirilecek ve birçok ülkenin ünlü şehirlerini görme fırsatını yakalayacaksınız. Gemi turları ile masalsı bir tatilinin kapılarını aralarken, çevre gezileri, şehir turları ile tatilinize renk katacak aynı zamanda güneşin ve denizin tadını çıkarma fırsatı yakalayacaksınız.

 

VİZELİ GEMİ TURLARI

Vizeli gemi turları, katılacağınız tura göre değişkenlik göstermektedir. Yurt dışına çıktığınızda bazı ülkeler için vize gerekmektedir ve her ülkenin kendi vize politikasına uygun vize başvuru işlemleri yapılmaktadır. Vizeli gemi turları ile vize işlemleriniz Malitur profesyonel ekibiyle yapılmaktadır ve sizler için eşsiz bir tatilin planlamasının ilk adımı sizler için atılmaktadır.

 

 

VİZESİZ GEMİ TURLARI

Vizesiz gemi turları, katılacağınız tura göre değişkenlik göstermektedir. Her ülkenin giriş şartları için kendi politikası vardır. Vizesiz gemi turları tercih etmeniz halinde sadece pasaportunuzla belirtilen seyahat rotasındaki ülkelere giriş yapabilirsiniz. Vizesiz gemi turları avantajlı fiyat fırsatlarıyla Malitur misafirlerine hizmet vermeye sizler için devam etmektedir.

 

UCUZ GEMİ TURLARI

Ucuz gemi turları fırsatlarımızdan yararlanmak için Malitur ekibiyle iletişime geçebilir, avantajlı fiyatlarımızdan ve esnek ödeme koşullarımızdan yararlanabilir, hayalinize ilk adımı atabilirsiniz. Peşin fiyatına taksit fırsatlarıyla ucuz gemi turları seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.